EduAction Topluluğu

EduAction Topluluğu, eğitimin dünyayı değiştireceğine inanan, çevresine duyarlılığı yüksek, kendini geliştirmeye her zaman açık bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir öğrenci topluluğudur. 

TED Üniversitesi öğrencilerinin entelektüel, sosyal gelişimini yıl içerisinde yaptığı çeşitli etkinliklerle destekler, onlara çevreyi tanıma fırsatı yaratır. Sosyal sorumluluk bilincini arttırmaya yönelik etkinlikleri topluluğumuz bünyesinde bulabilir, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirirken topluma faydalı olabilirsiniz. Çeşitli konularda seminerler, film gösterimleri, belgesellere ev sahipliği yapan topluluğumuz 2016 yılının Şubat ayında ilk defa 'AŞK Temalı PDR Günü' etkinliği düzenledi. Bu etkinlikle, Ankara ili PDR alanındaki arkadaşlarımızı bir araya getiren EduAction, güzel bir etkinlik dizisinin başlangıcı olmuştur.  2017 yılının Nisan ayında Türkiyede Çocuk Olmak temalı iki gün süren etkinlik kapsamında, birinci günü Çocuk Şenliği'ni ikinci gün ise Milli Eğitim Bakanlığı Mamak İlçesi'ne bağlı ilkokullarda çalışan öğretmenlerimize seminer vermiştir. 

Üniversite yılları kendimizi geliştirmek, çevreye faydalı olabilmeyi öğrenmek için en ideal zamandır. Bu zamanda sen de sosyalleşmek, kültürel birikimine katkıda bulunmak, çevreye duyarlı bir birey haline gelmek istiyorsan, seni de aramıza bekliyoruz!

İletişim: eduaction@tedu.edu.tr

Sosyal Medya:

Twitter  

Instagram 

Facebook