Radyo ve İletişim Topluluğu

Radyo ve İletişim Topluluğu, üniversitemizin gelişimine katkıda bulunmak ve güçlü bir sosyal ortam yaratmak, bunun yanında öğrencileri bir amaç uğrunda birleştirerek, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulmuştur. Topluluğumuzun gerçekleştirdiği etkinliklerin öğrencilere yüklediği sorumluluk duygusu onların kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır. 

Topluluğumuz RadyoTEDÜ'nün yayına başlaması için kendi radyocularını da yetiştirmektedir. Diksiyon dersleri ile Radyo Programcılığı hakkında Özgür Aksuna'dan eğitim alan katılımcılardan yeterli düzeye gelenler CV' de geçerliliği olan sertifika almaya da hak kazanırlar. Topluluk üyelerimiz deneyimli radyocularla söyleşilerin yanında alanında başarılı insanlarla da biraraya gelerek farklı hayat tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlarlar. 

Üniversite hayatına renk katmanın bir yolu Radio TEDU' nün bir parçası olmaktır. Zaman içinde radyomuz, TED camiasının başarılarından biri haline gelecektir. 
Bu başarının bir parçası olmaya ne dersin?

Yönetim Kurulu: 

Radyo Koordinatörlüğü

Başkan: Atacan Okumuş

Başkan Yardımcısı: Ekin Gürel

Genel Sekreter: Miray Gülsoy

Üye: Eser Baytur

Üye: Sabri Cem Bingöl

Denetçi: Sedes Arıkan

 

Basın-Yayın Koordinatörlüğü

Başkan: Serçin Üstündağ

Başkan Yardımcısı: Emre Güzel

Genel Sekreter : Saliha İpek Aksoy

Üye: Merve Naz Abanozoğlu

Denetçi: Ecem Gönal

Denetçi: Merve Betül Özcan

Akademik Danışman:
Tolga İnan

Sosyal Medya:

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram

 Radyo ve İletişim Topluluğu Bünyesinde Çıkan Yayınlar: 

KRONOS DERGİ ;

 Özgür düşünce ortamında fikir ve bilgi paylaşımını desteklemeyi; üniversitemizin daha yaratıcı, katılımcı ve üretken bireyler yetiştirme amaçlarına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda fikir,sanat ve edebiyat temalı bir e-dergi platformu olarak kurulmuş Kronos(https://kronosdergi.com), basılı yayının ötesinde, zaman ve mekân kısıtlaması olmaksızın, geniş kitlelere ulaşma amacı gütmektedir. Düşünen, yazan, çizen ve paylaşmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu platforma bekliyoruz.

 KRONOS Dergi Sosyal Medya Adreslerimiz

Facebook 

Instagram